Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w szkoleniu Zaawansowany Certyfikowany Compliance Oficer – CCO lvl2. Program szkolenia został stworzony przez doświadczonych praktyków, posiadających bogate doświadczenie, zdobyte na rynkach krajowych jak i międzynarodowych. Rynki finansowe i kapitałowe rozwijają się w tak szybkim tempie, że niezbędna staje się specjalizacja. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ten unikatowy program, którego do tej pory nie było w Polsce. Jesteśmy przekonani, że udział w programie Zaawansowanego Certyfikowanego Compliance Oficera CCO lvl2 dostarczy Państwu niezbędnej wiedzy, teoretycznej jak i praktycznej. A zdobyty po zdaniu egzaminu Certyfikat, umocni Państwa pozycję zawodową.
Ten specjalistyczny certyfikat obejmuje również wprowadzenie do głównych dyrektyw i regulacji Unijnych takich jak MiFID II, MiFIR, MAD, MAR, PRIIPS

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W SZKOLENIU :

  • Zdobędziesz specjalistyczną wiedzę, która pozwoli zrealizować Twoje plany zawodowe.
  • Program jest stworzony przez najlepszych praktyków w kraju i taki jest też materiał szkoleniowy – zawiera dokładnie to czego potrzebuje praktyk.
  • Zdobędziesz kwalifikacje uznane na rynku krajowym przez większość instytucji finansowych.
  • O randze certyfikatu świadczy potwierdzenie zdanego egzaminu przed komisją egzaminacyjną w której skład wchodzą eksperci Compliance.
  • Podczas szkolenia spotkają Państwo wiele osób z działów compliance, co posłuży za cenne źródło wymiany doświadczeń