Zaawansowany Certyfikowany Compliance Oficer CCO – poziom 2 – 20-21 listopada 2018

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w kursie Certyfikowany Compliance Oficer CCO lvl2 – Poziom zaawansowany. Program szkolenia został stworzony przez doświadczonych praktyków, posiadających bogate doświadczenie, zdobyte na rynkach krajowych jak i międzynarodowych. Rynki finansowe i kapitałowe rozwijają się w tak szybkim tempie, że niezbędna staje się specjalizacja. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ten unikatowy program, którego do tej pory nie było w Polsce. Jesteśmy przekonani, że udział w programie Zaawansowanego Certyfikowanego Compliance Oficera CCO lvl2 dostarczy Państwu niezbędnej wiedzy, teoretycznej jak i praktycznej. A zdobyty po zdaniu egzaminu Certyfikat, umocni Państwa pozycję zawodową. Ten specjalistyczny certyfikat obejmuje również wprowadzenie do głównych dyrektyw i regulacji Unijnych takich jak MiFID II, MiFIR, MAD, MAR, PRIIPS.

Gorąco polecam i zapraszam,
Paweł Kuskowski, Przewodniczący Stowarzyszenia Compliance Polska

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W KURSIE :
- Zdobędziesz specjalistyczną wiedzę, która pozwoli zrealizować Twoje plany zawodowe.
- Program jest stworzony przez najlepszych praktyków w kraju i taki jest też materiał szkoleniowy – zawiera dokładnie to czego potrzebuje praktyk.
- Zdobędziesz kwalifikacje uznane na rynku krajowym przez większość instytucji finansowych.
- O randze certyfikatu świadczy potwierdzenie zdanego egzaminu przed komisją egzaminacyjną w której skład wchodzą eksperci Compliance.
- Podczas szkolenia spotkasz wiele osób z Działów Compliance, co posłuży za cenne źródło wymiany doświadczeń.

KURS KIERUJEMY DO: Szefów Departamentów Compliance, Pracowników Departamentów Compliance, Pracowników Departamentów Zapobiegania Praniu Pieniędzy, Pracowników Działów Ryzyka Operacyjnego, Osób, które chcą zrozumieć krajowy i międzynarodowy kontekst obowiązków w zakresie AML, Szefów działów ryzyka, prawników, doradców, Członków Zarządu, Osób, które wiążą ścieżkę rozwoju zawodowego z Compliance.

Więcej informacji i zapisy »

Agnieszka Tworzyńska
Kierownik Projektu
tel.: 22 696 80 22
e-mail: a.tworzynska@langas.pl