„Compliance dla rynku kapitałowego” – 29 czerwca 2015 r.

Bardzo miło nam poinformować, że w dniu 29 czerwca br. o godzinie 15.00 w siedzibie Izby Domów Maklerskich przy ul. Kopernika 17 odbędzie się kolejne, organizowane przez Izbę Domów Maklerskich i Stowarzyszenie Compliance Polska spotkanie z cyklu „Compliance dla rynku kapitałowego”, na które wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy.

Spotkanie poświęcone będzie częściowo tematom, które dyskutowane były w trakcie Konferencji „BIEŻĄCE WYZWANIA COMPLIANCE NA RYNKU KAPITAŁOWYM”, która odbyła się w dniach 10-11 czerwca br. Postaramy się również umożliwić Państwu przeprowadzenie dyskusji na tematy bieżące, które możecie Państwo zgłaszać na adres biura Izby podany poniżej. W trakcie spotkania chcielibyśmy także omówić aktualny stan prac związanych z FATCA (https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12269052/katalog/12274946#12274946
[1]).

Mając na uwadze powyższe prosimy o przesyłanie danych kontaktowych osób zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu oraz propozycji ewentualnych tematów do dyskusji w trakcie spotkania najpóźniej do dnia 26 czerwca br. na adres biuro@compliancepolska.pl.

Jednocześnie informuję, iż z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decydująca będzie kolejność zgłoszeń.