Certyfikowany Compliance Oficer (COO – program 1) – 20 lipca 2015 r.

Compliance stało się w ostatnich latach synonimem sukcesu. Każda instytucja finansowa zdaje sobie sprawę jak ważna w działalności organizacji jest kontrola ryzyka. Dlatego tak dużą wagę przykłada się do kompetencji osób, które zajmują stanowiska związane z tym obszarem. Compliance Oficer to niezależna osoba, która w skuteczny sposób musi łączyć znajomość prawa, biznesu oraz etyki. Jest to także osoba, która musi mieć ukształtowany kręgosłup moralny – konieczny przy konfliktach interesów, które czasami mają miejsce w reprezentowanych firmach.

W tym kontekście chcemy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w szkoleniu na Certyfikowanego Compliance Oficera. Program szkolenia został stworzony przez doświadczonych praktyków, pod nadzorem rady programowej, w skład której wchodzą szefowie działów compliance największych instytucji finansowych. Odbędzie się ono pod auspicjami Stowarzyszenia Compliance Polska.

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom środowiska compliance, członków Stowarzyszenia Compliance Polska oraz wszystkich zainteresowanych tematem kontroli ryzyka, przygotowaliśmy ten unikatowy program. Jesteśmy przekonani, że udział w nim dostarczy Państwu niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznej, co przełoży się na sprawne poruszanie się w świecie compliance. Zdobyty po zdaniu egzaminu certyfikat umocni Państwa pozycję zawodową oraz pozwoli osiągać sukcesy zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

  Zdobądź prestiżowy certyfikat CCO1 akredytowany przez Stowarzyszenie Compliance Polska.  

  KORZYŚCI Z UDZIAŁU:

  • Zdobędą Państwo specjalistyczną wiedzę, która pozwoli zrealizować Państwa plany zawodowe.
  • Program jest stworzony przez najlepszych praktyków w kraju i taki jest też materiał szkoleniowy – zawiera dokładnie to, czego potrzebuje praktyk.
  • Zdobędą Państwo kwalifikacje uznane na rynkukrajowym przez większość instytucji finansowych.
  • O randze programu świadczy certyfikat, potwierdzający zdanie egzaminu przed komisją, w której skład wchodzą eksperci compliance.
  • Podczas szkolenia spotkają Państwo wiele osób z działów compliance, co posłuży za cenne źródło wymiany doświadczeń

Szczegóły znajdą Państwo na stronie:

http://www.langas.pl/szkolenie/159/certyfikowany_compliance_oficer_program_coo_poziom_1_v_edycja